אודות

שמי עופר נשר, אני עוסק מזה למעלה מעשר שנים בתחומי האדריכלות ועיצוב הפנים, כאשר בראש מעייני עומד הרצון לספק ללקוחותיי את בית חלומותיהם.

 

אני מספק ללקוחותיי שירות חם המבוסס על שנים של ניסיון, ידע, מקצועיות והתנהלות מול גורמים מגוונים מעולם הבניין והנדל”ן. כמו כן אני  מלווה את הלקוחות שלי באופן צמוד מרגע ההחלטה להקים בית ועד לשלב התוצר הסופי המותאם לצרכים, לשביעות רצון הלקוחות. הלקוחות שלי מעריכים את עבודתי. איך אני יודע את זה? הם ממליצים עלי ללקוחות חדשים.

 

תחום ההתמחות שלי בתכנון אדריכלי ועיצוב פנים כולל, בתי מגורים פרטיים בדגש על בתי יוקרה, כמו כן בתכנון ועיצוב דירות עבור המגזר הפרטי ועסקים ומבנים ציבוריים. כל פרויקט הוא גם תהליך אישי, שמטרתו להתחבר אליכם תוך הבנת דרך החיים שלכם והצרכים האישיים שלכם במטרה להגיע לתכנון האידיאלי אשר יתאים לרצונות שלכם. במהלך ההיכרות שלי אתכם אני מתייחס לתכנון העכשווי, אך גם מעריך את השינויים העתידיים ומשלב אותם בתכנון הבית כדי למנוע הוצאות עתידיות מיותרות. בדרך זו אתם זוכים לתכנון המותאם בצורה המיטבית לכם ולשאר בני הבית. 

אדריכלות מוצלחת בשבילי היא זו המשלבת פרקטיות ונוחות עם איכות ואסתטיות. זה בעיניי סוג של ‘ניקיון עיצובי’.

ניתן להבחין כי רוב המבנים אשר השביחו עם השנים, הם דווקא אלה אשר עוצבו באופן מאופק, בקווים שקטים ותוך התייחסות נאותה לסביבתם האנושית הטבעית.

העקרונות שלי לתכנון בית

1

תכנון מותאם צרכים

השלב החשוב ביותר מבחינתי כשמתחילים את מלאכת התכנון הוא להקשיב לכם, ולהגדיר את הצרכים שלכם הנגזרים מאורח החיים שלכם תוך התחשבות בשינויים לאורך זמן. 

4

אוויר ואור

כמו האדם גם בית זקוק לאוויר ואור היוצרים אווירה בריאה לגוף ולנפש. אוויר ואור יוצרים קשר בין פנים הבית לסביבה שבה הוא נטוע. מיקום הפתחים וכיוונם ישפיעו על האווירה בכל חלל וחלל בבית ועל רמת החיסכון באנרגיה.

7

שיתוף פעולה

לשיתוף הפעולה בינינו תרומה עצומה להצלחת הפרויקט ולהשגת היעדים והחלומות שהצבתם לכם. 

2

תכנון מודולארי

כמו שהחיים הם דינמיים גם הבית צריך לאפשר גמישות תכנונית והתאמתו לשינויים במהלך השנים. הצרכים שלכם משתנים לאורך הזמן וחשוב לאפשר שינויים תוך הקטנת ההוצאות עם כל שינוי שיידרש.

5

תכנון מהפנים אל החוץ

האתגר האמיתי הוא התכנון הפנימי אשר קובע את האווירה והנוחות שלכם בבית. תכנון מוקפד של פנים הבית ישתקף גם בחיצוניות שהוא הבגד שמקשט את הבית ויוצר כבר במפגש הראשון את האווירה שאותה אתם רוצים להעניק לבית.

3

היופי הוא בפשטות

תכנון בקווים נקיים ופשוטים יוצרים הרמוניה ופשטות בתנועה הזורמת בין חללי הבית המקרינים שקט, נוחיות ורוגע. 

6

ניצול חלל אכסון

חלק נכבד בבית מיועד לאכסון של חפציכם. האיזון בין האזורים המיועדים לאכסון לאזורים הפנויים יקבע במידה ניכרת את הנוחות והתפקוד שלכם בתוך הבית.

בואו ניפגש...

וקצת עליי…

סיימתי בהצטיינות לימודי אדריכלות ועיצוב פנים במכללת ספיר. לאחר צבירת ניסיון בתחומי
התכנון, האישורים, הבנייה והעיצוב, התמקדתי בתכנון של בתים במגזר הפרטי. מאז שנת
2018 עם פתיחת הסטודיו אני מיישם את התובנות שרכשתי לאורך הדרך.

כל פרויקט עבורי הוא מסע אישי שבו אני והלקוחות שלי מתחילים יחד עם רעיון ונהנים
להפוך אותו למציאות תוך צעידה משותפת יד ביד עד שהחלום מתגשם. כך נבנה ביתכם בדרך
רגועה, חכמה ומתוכננת היטב. 

אתם בתחילתו של מסע נהדר אשר ישנה וישפר את המציאות היומיומית שלכם. למרות שאולי יש בכם חשש מהתהליך, אני אוכל להוביל אתכם בדרך המורכבת והנפלאה הזו ולהפכה לחוויה מרגשת של צמיחה ויצירה. אני מאמין שאפשר לצלוח את התהליך הזה בדרך נעימה, רגועה ומוצלחת. אשמח להיפגש אתכם כדי להסביר לכם, כיצד אני עובד ואיך אני יכול לעזור לכם.